West coast sound en klassieke rock
The LSB Experience
24 oktober 2026
De in 2010 opgerichte band The LSB Experience komt alweer voor de 15e keer naar De Amer, ze onderscheiden zich met loepzuivere vocale harmonieën. Dit jaar komen ze met een uitgelezen selecties uit een tweetal eerder programma’s; ‘Songs of CSN&Y’ en ‘Songs of Paul McCartney’. De band tourt nu met deze show in het (inter)nationale theater-, festival- en poppodium-circuit. Voor deze gelegenheid wordt passend ingespeeld op het (semi)akoestische karakter van de concertsetting in De Amer.
Tickets en tijden
- 24 oktober 2026 14:00 Tickets €27,95
- 24 oktober 2026 20:00 Tickets €27,95
The LSB Experience bracht eerder een show met Westcoast classics, waarbij werk van o.a. Eagles, James Taylor en Jackson Browne voorbij komen.
The LSB Experience heeft inmiddels vijf albums uitgebracht, waarvan het tweede, dat volledig uit origineel werk bestond, in 2014 in Cincinnati (VS) werd opgenomen. De twee meest recente albums betonen eer aan hun helden The Beatles en CSN&Y. De afgelopen 14 jaar heeft LSB Experience uitgebreid opgetreden en getoerd, zowel in hun thuisland Nederland als in andere Europese landen, het Verenigd Koninkrijk en de Verenigde Staten. Sinds 2012 is de band een vaste gast op het beroemde Abbey Road on the River Festival, waar ze optraden in Louisville, Washington DC en Jeffersonville.
The LSB Experience bestaat uit: Marcel Luntungan (gitaar en zang), Hans Sligter (gitaar en zang), Sjoerd van den Broek (gitaar en zang), Rob Hendriks (bas en zang), Andy Nijmeijer (toetsen) en Peter Deiman (drums en percussie).