Een speciale kerstshow met Blackbird.
Blackbird Christmas Getaway Tour
20 december 2025
In december brengt de Nederlandse singer-songwriter Blackbird de warme sfeer van de feestdagen naar De Amer met haar ‘Christmas Getaway Tour’. Met haar unieke stem, charismatische podiumpresentatie en twee ijzersterke muzikanten neemt Blackbird je mee op een muzikale kersttrip waarin liefde en vriendschap centraal staan. Tijdens deze akoestische show hoor je niet alleen haar eigen werk – waaronder de aanstekelijke seventies-glamrocktrack ‘Christmas Getaway’ en het filmische ‘New Year’s Morning’ – maar ook folky, eigen versies van klassieke kerstliedjes. Denk aan Nat King Cole, Slade, Brenda Lee en zelfs een beetje Bruce Springsteen. Verwacht een nostalgische avond vol sfeervolle liedjes – perfect om samen met je vrienden of familie de intieme kerstsfeer in De Amer te beleven.
Tickets en tijden
- 20 december 2025 14:00 Tickets €27,95
- 20 december 2025 20:00 Uitverkocht
De Amsterdams-Limburgse Blackbird is niet meer weg te denken van de Nederlandse radio en podia. Rockende vintage gitaren, catchy hooks en ijzersterke vocalen kenmerken haar filmische popmuziek. De onafhankelijke artiest stond na het verschijnen van haar debuutalbum ‘Blackbird’ in het voorprogramma van onder meer Sheryl Crow en Beth Hart. Intussen speelde Blackbird op festivals als Pinkpop, Paaspop, Bospop en Zwarte Cross. In november 2023 bracht de singer-songwriter haar tweede album ‘Pink Shades’ uit, met daarop de radiosingles ‘Built and Broken’ en ‘Stay or Go’, die allebei NPO Radio 2 TopSong werden – evenals haar meest recente single ‘First in Line’, die afgelopen lente verscheen.
In oktober 2025 staat Blackbird opnieuw met haar band op de poppodia van het hele land met een nieuwe clubtour. Een deluxe-versie van haar kerst-EP ‘Mama Made Christmas’ verschijnt op 28 november 2026 – ook op vinyl.